Lekarze i pielęgniarki – optymalne zatrudnienie

•  Ile pracy trzeba na jeden wypis?
•  Czy personel jest dobrze wynagradzany?
• Ile pielęgniarek i lekarzy potrzeba na oddziałach mojego szpitala?

Problem adekwatnego co do jakości i liczby personelu ma szczególne znaczenie w szpitalach. Gdzie koszt personelu zazwyczaj sięga 50-60% całkowitego kosztu. Każda poprawa w tym zakresie przynosi znaczące korzyści. 

Przerosty zatrudnienia zawyżają koszty, a zbyt niskie wynagrodzenia powodują ucieczkę dobrych fachowców. Obie sytuacje są bardzo złe dla szpitala.

Dlatego przygotowaliśmy specjalne analizy zatrudnienia personelu białego osobne dla lekarzy i pielęgniarek, położnych. W klarownej formie prezentujemy czas i koszt personelu związany z leczeniem pacjentów. Osiągane wyniki porównujemy z zatrudnieniem i płacami w innych szpitalach. W porównaniach dbamy o zapewnienie „porównywalności” mierzonych wartości.

Kolorowym tłem sygnalizujemy przerosty lub brak w kadrze i wynagrodzeniach.

Dajemy możliwość symulowania zmian liczby personelu i obserwowania konsekwencji ekonomicznych.

Możliwości Raportu Efektywności Personelu można zwiększyć przez połączenie z Symulatorem Pracy Szpitala.

 

SGA zaprasza wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do współpracy. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze możliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.

Prosimy o niezobowiązujący kontakt, numer telefonu: 81-5342105, adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego >>>>.

 

 
JoomlaWatch Stats 1.2.10_03 by Matej Koval