Efektywne laboratorium i diagnostyka obrazowa


• Czy moje zakłady diagnostyczne są opłacalne?

• Może lepiej pójść w outsourcing?

• A może poprawić funkcjonowanie tego co mamy?

Dla prawidłowego funkcjonowania szpitala niezbędna jest odpowiednie zaplecze diagnostyczne. Nie za duże, bo nie wykorzystamy jego potencjału, nie za małe, bo będzie trzeba dokupić badania na zewnątrz. Bieżące monitorowanie potencjału poszczególnych pracowni, urządzeń i efektywności pracowników jest koniecznym elementem zarządzania.

Nasze analizy, których wyniki przedstawiamy w postaci Raportu Analizy Pracowni Diagnostycznych pozwalają na ocenę i monitorowanie pracy tych komórek. Pokazują efektywność personelu, koszty funkcjonowania i stopień wykorzystania zaplecza diagnostycznego.

Przedstawiane dane i porównanie z innymi szpitalami pomagają optymalizować pracę diagnostyki w szpitalu, regulować wielkość zatrudnienia i profil badań. Szczegółowa wiedza o kosztach pozwala na ocenę efektywności przejścia na outsourcing pełny lub częściowy, czy też korzystania z usług teleradiologicznych.

 

SGA zaprasza wszystkich zainteresowanych naszymi usługami do współpracy. Z przyjemnością zaprezentujemy nasze możliwości i odpowiemy na wszystkie pytania.

Prosimy o niezobowiązujący kontakt, numer telefonu: 81-5342105, adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub o skorzystanie z naszego formularza kontaktowego >>>>.

 
JoomlaWatch Stats 1.2.10_03 by Matej Koval

Artykuły powiązane tematycznie z zagadnieniem efektywności laboratorium i diagnostyki obrazowej: