Video-podręcznik użytkownika

Uruchomienie Raportu SPSPokazano jak uruchomić makra niezbędne do prawidłowej pracy raportu.
Jak poruszać się po raporcie SPSFilm pokazuje strukturę raportu i sposób przejścia między arkuszami i funkcjami.
Zbilansowana Karta WynikówFilm omawia interaktywną Zbilansowaną Kartę Wyników prezentowaną w postaci grafu Kwadratów.
SPS Arkusz StartFilm omawia zawartość początkowego arkusza raportu SPS - arkusza Start
SPS Arkusz SzpitalFilm omawia zawartość arkusza Szpital na którym prezentowane są zbiorcze dane dla całego szpitala i wszystkich oddziałów. Wartości w arkuszu są modyfikowane prze symulacje użytkownika.
SPS Arkusz OddziałowyGłówny arkusz raportu SPS - film pokazuje strukturę i ogólne zasady użycia.
SPS Benchmarki SzczegółoweFilm opisuje wskaźniki, ich benchmarki i możliwość symulacji zmian poszczególnych przypadków w arkuszu oddziałowym.
SPS Filtrowanie i SortowanieFilm pokazuje jak sortować i filtrować przypadki w arkuszu oddziałowym.
SPS Symulacja zmian pojedynczych przypadkówFilm pokazuje jak symulawać zmiany poszczególnych przypadków w arkuszach oddziałowych.
SPS Menu Arkusza Oddziału i Arkusz PakietyFilm omawia arkusz Pakietów, na którym prezentowana jest szczegółowo realizacji umów z NFZ dla poszczególnych oddziałów. W części początkowej omawia klawisze w części ogólnej arkuszu oddziałowego.
SPS Arkusz PrognozFilm prezentuje zawartość arkusza prognoz i sposób generowania nowych prognoz na podstawie zasymulowanych zmian.
SPS Koszty RodzajoweFilm prezentuje zawartość arkusza Kosztów Rodzajowych i możliwości symulacji zmian poszczególnych kosztów.
SPS Raport ZmianFilm omawia arkusz Raport Zmian pozwalający na przygotowanie i wydruk wprowadzonych przez użytkownika symulacji.